Nasi lekarze

Dr n. med. Marcin Mika

Godziny przyjmowania:

Środa 11:30 - 14:30
Piątek 12:00 - 15:00

Specjalista ginekolog-położnik. Obecnie pracuje w Oddziale Klinicznym Kliniki Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego swoją wiedzę pogłębiał na stażach w Niemczech w monachijskiej Klinice Ginekologii i Położnictwa (Klinik Und Poliklinik für Frauenheilkunde und supeGebursthilfe), na Ludwig Maximillian Universität München oraz w brandenburskim Centrum Leczenia Nowotorów Piersi w Bad Saarow Ost (Brandenburgisches Tumorzentrum Helios Klinikum Bad Saarow i Austrii) oraz w Centrum Diagnostyki Piersi w Salzburgu  (Mammadiagnostik und Intervention, Nuklear Medizin, Roentgendiagnostisches Zentralinstitut Landeskliniken Salzburg).


Dr Mika zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób piersi, zaburzeń miesiączkowania, niepłodnością małżeńską, endokrynologią i kompleksową opieką ginekologiczno-położniczą. Jego zainteresowania dotyczą ginekologii operacyjnej, w tym chirurgii piersi, a także prowadzenia ciąży i badań ultrasonograficznych. W Klinice Ginekologii i Onkologii UJ CM jest członkiem zespołu zajmującego się leczeniem operacyjnym łagodnych i nowotworowych schorzeń piersi.